První románek

5. června 2018 v 16:15 | Nanys |  TS4: Apocalypse Challenge
Ráno bylo velkým překvapením. Kuchyní se prolínala nádherná vůně a na stole byla naservírovaná snídaně.


Sam stála za kuchyňskou linkou a dopékala poslední tousty, které připravila ostatním na snídani. S úsměvem na tváři všem popřála dobré ráno a zakousla se do své porce.


Zatímco Jackson a Sam dojídali svoji snídani, Nicole popadla konvici a dopřála svým rostlinám trochu té vody. Adrien se šel upravit do koupelny a poté si šel zabrnkat na kytaru, která ho už včera velmi zaujala.Čas plynul a po tom, co na sebe na chodbě narazili Adrien a Sam, dali se do konverzace. Sam vyprávěla Adrienovi vtípky a legrační situace, které se ji jako středoškolské studentce staly. Vypadalo, že je Sam z Adriena unešená a tak se snažila u něj zabodovat. Po chvilce ho něžně chytila za ruce a snažila se ho políbit.Adrien se ale odtáhl a Sam tam zůstala stát se zmateným výrazem v obličeji."Promiň, jsi krásná holka, ale musím tě zklamat." začal Adrien. "Mám tě rád, ale spíše jako svoji kamarádku, omlouvám se." Jakmile dořekl svá poslední slova, odešel dozadu do pokoje a sedl si na postel. Sam byla krásná, možná by si s ní i něco začal, ale fakt, že byla Sam bývalá pacientka s psychickými potížemi mu sympatie k ní odrazovalo. Asi by nedokázal milovat někoho, o kom by věděl, že by se mohl každou chvíli sesypat jako hromádka neštěstí.

Adrien přemýšlel hlavně o Nicole. Věděl, že by jednou chtěla velkou rodinu a to na něj zapůsobilo. Chtěl ji více poznat a sblížit se s ní a tak přemýšlel, jestli pozvat Nicole na menší podzemní rande.A taky tak udělal. Dali si spolu dobrou večeři, kterou jim Adrien sám připravil a poté si dali jedno kolo v šachách.

I když byly jen v podzemním úkrytu, moc si to spolu užívali. Dali si skleničku dobrého vína a na závěr se spolu krásně pomilovali.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama